Hyppää sisältöön
Etsi sivustolta
Etusivu
Toimielimet
Viranhaltijat
Kuulutukset
Hankkeet
Kaavat
Etusivu
>
Kuulutukset
Kuulutukset
Kuulutukset
Menossa olevat kuulutukset
Kuulutus, poikkeamislupa 098-2026-86 (4.8.2026 - 10.9.2026)
Kuulutus, rakentamislupa 098-2026-85 (4.8.2026 - 10.9.2026)
Norolanpellon asemakaavan muutos, osittainen voimaantulo (11.8.2026 - 9.9.2026)
Kuulutus, poikkeamislupa 098-2026-84 (11.8.2026 - 17.9.2026)
Ilmoitus Lupa- ja valvontaviraston kuulutuksesta vesialueen ruoppauksen pysyttäminen Laitialanselällä, Hollola (11.8.2026 - 17.9.2026)
Kuulutus, rakentamislupa 098-2026-91 (18.8.2026 - 24.9.2026)
Kuulutus, rakentamislupa 098-2026-83 (18.8.2026 - 24.9.2026)
Kuulutus, rakentamislupa 098-2026-78 (18.8.2026 - 24.9.2026)
Kuulutus, rakentamislupa 098-2026-81 (18.8.2026 - 24.9.2026)
Kuulutus, rakentamislupa 098-2026-79 (18.8.2026 - 24.9.2026)
Ilmoitus kuulutuksesta LVV-U/25534/2026 luonnonsuojelulain 64 § mukainen päätös, suojellun luontotyypin rajojen määrittäminen, Hollola (19.8.2026 - 25.9.2026)
Ilmoitus kuulutuksesta LVV-U/100325/2026 Ympäristönsuojelulain (527/2014) 118 §:n mukainen päätös koskien tilapäistä melua tai tärinää aiheuttavaa toimintaa (19.8.2026 - 25.9.2026)
Kuulutus, rakentamislupa 098-2026-95 (25.8.2026 - 1.10.2026)
Kuulutus, rakentamislupa 098-2026-97 (25.8.2026 - 1.10.2026)
Kuulutus, rakentamislupa 098-2026-92 (25.8.2026 - 1.10.2026)
Kuulutus, rakentamislupa 098-2026-93 (25.8.2026 - 1.10.2026)
Kuulutus, rakentamislupa 098-2026-90 (25.8.2026 - 1.10.2026)
Kuulutus, maisematyölupa 098-2026-72 (25.8.2026 - 1.10.2026)
Kuulutus, jatkolupa 098-2026-94 (25.8.2026 - 1.10.2026)
Kuulutus, jatkolupa 098-2026-96 (25.8.2026 - 1.10.2026)
Kuulutus, rakentamislupa 098-2026-87 (25.8.2026 - 1.10.2026)
Keinokartanontien asemakaavan muutos vireille (26.8.2026 - 25.9.2026)
Kuulutus, rakentamislupa 098-2026-71 (26.8.2026 - 1.10.2026)
Lahden seudun joukkoliikennelautakunnan pöytäkirjan 25.8.2026 julkaisu ja kuntien tiedottamisvelvoite (1.9.2026 - 1.10.2026)
Kuulutus, rakentamislupa 098-2026-98 (1.9.2026 - 8.10.2026)
Kyyhkylä I asemakaava, kaavaehdotus nähtävillä (2.9.2026 - 2.10.2026)